niedziela, 18 października 2020

Sweterki

Przyszła jesień.  Chłodno na dworze. Postanowiłam więc zrobić przegląd cieplejszych ubrań moich dziewczyn. I tak powstał dzisiejszy post w butiku. Alicja i Marina, ubrane już w swetry, chciały chyba uzupełnić swoją garderobę, bo poszły do sklepu Zuzi...

A Wasze dziewczyny już wskoczyły w cieplejsze ciuchy?


10 komentarzy:

 1. Jesienne chłody twoim pannom nie straszne. Sweterki modne, wygodne i kolorowe! Moje dziewczyny mogą tylko pozazdrościć. Ciepłych ciuszków mają jak na lekarstwo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ech, no tak nie bardzo, bo tu jest mimo wszystko dość ciepło wciąż. Najbardziej podoba mi się ten długi cardigan w kolorowe kropki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Butik świetnie zaopatrzony. Zdaje się, że i moje dziewczyny chętnie założą cieplejsze ciuszki. Sweterki od Ciebie bardzo się przydadzą. Dostawa świeżych warzyw w drodze. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super zaopatrzony butik.:) Moje dziewczyny jeszcze paradują w sukienkach. P.S. Weryfikacja u Ciebie na blogu czasami nie pozwala wejść w nowy post.

  OdpowiedzUsuń
 5. No to Twoje lalki nie zmarzną! Piękne sweterki, gdy nad ranem ledwo kilka stopni, sama bym się w taki wtuliła :)

  OdpowiedzUsuń
 6. I really love your little sweater shop. I am always a little jealous of you collectors who can knit! I've got most of my ladies in little black dresses. I'll bring out their coats in the next couple of weeks.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zrobiłam kilka sweterków w tym roku, ale to kropla w morzu, patrząc na zaopatrzenie w sklepie Zuzi ;0) Wybór ogromny :0)
  Pozdrawiam serdecznie :0)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ileż ciepłych, jesienno-zimowych ubranek! Butik normalnie pęka w szwach! Zuzia panuje nad sklepem i jego zaopatrzeniem i jest "na czasie" :-) Super temat na post 😁

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem pod wrażeniem (ilość powala :D)
  To teraz tylko wpuścić wszystkie dziewczyny w ten wielki cieplutki wybór :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Tez jestem pod wrażeniem ! Moje ulubione to te sweterki melanżowe :)

  OdpowiedzUsuń